keke6361
keke6361 keke6361
  • 25-01-2019
  • History
contestada

Comment if you know the answer thanks babesss

Comment if you know the answer thanks babesss class=

Respuesta :

PiePerson
PiePerson PiePerson
  • 26-01-2019

The answer is B. Mehmed.

Answer Link

Otras preguntas

Help me lol truly dont know this
Graph the inequality on a plane. Shade on region below or above. 2y > - 6x + 2
A piece of bubble gum cost $0.35 cents. How much would 1,000 pieces of bubble gum cost
On a trip, there are 8 children and 1 adult per boat. If a total of 108 people went on this boat trip, how many were children? ​
A cell phone company offers its customers two monthly plans. Plan A costs $20 per month plus $0.15 for each minute used. Plan B costs $15 per month plus $0.20 f
A jar of vinegar and olive salad dressing says that it contains three fourths of a cup of vinegar and two and a half cups of oli how much vinegar would be need
proper nouns for town ​
If you were standing right on the North Pole and wanted to walk to the north magnetic pole would you head east, west, or south? Explain Help please
Identify the interval by its numeric name. O 3rd O 2nd O 5th 4th
A party planner charges a flat fee of $100 to plan a birthday party plus an additional $15 per guest. If n = the number of guests and C = total charges, which o