hbambi
hbambi hbambi
  • 26-04-2020
  • Mathematics
contestada

FIRST ANSWER GETS BRAINLIEST!!!!!

FIRST ANSWER GETS BRAINLIEST class=

Respuesta :

asadimran10
asadimran10 asadimran10
  • 26-04-2020

Answer:

it's fourth one

Step-by-step explanation:

as there are more jobs in the food court then rest

Answer Link
dragonsrealm2001 dragonsrealm2001
  • 26-04-2020

Answer: I believe it is the second one.

Step-by-step explanation: I can't really explain it because I have never done that kind of math before.

Answer Link

Otras preguntas

what is 273 minus the boiling point of water?
What advantage do physical objects have as source of cultural information?
In a certain grocery store, strawberries cost $4.48 per pound ( 4.48 dollars/lb ). What is the cost per ounce?
A has $32 more than B, and B has five times as much money as C. If C has d dollars, how much does A have? Answer:
Where is a colon used in a formal business letter wikianswers?
How do you write an expression for "the product of 11 and w."?
Imajine que uma pessoa ande com velocidade de 150 passos por minuto e que o tamanho medio de seu passo seja de 1 metro quanto tempo ela levaria para pecorrer 6
Complete the patterns 9430, 94.3, 9.43
What was the main goal of the Portuguese voyages during the Age of Exploration?
Many Native American tribes have great respect for ____________________, which comes through in their oral traditions.