malpal004
malpal004
24-06-2020
Mathematics
contestada
help me please i need it !
Respuesta :
thepointman7
thepointman7
24-06-2020
Answer:
A
Step-by-step explanation:
There is 2 of the same number on the Y
Answer Link
lduck
lduck
24-06-2020
D would be the right answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
The price of a gallon of unleaded gas was $2.89 yesterday. Today, the price fell to $2.83 . Find the percentage decrease. Round your answer to the neares
Abraham lincoln's famous quote, "a government of the people, by the people, and for the people," clearly articulated the notion of
Which of the following is a demonstrative pronoun? A. an B. which C. that D. the
Peter and kirsten share a warm relationship and are able to count on each other for emotional support. what does their relationship demonstrate?
You go to an all-you-can-eat buffet. if you maximize utility, the marginal utility of the last bite that you eat will be:
1 oz of walnuts were mixed with 4 oz of peanuts which cost $4/oz to make mixed nuts which cost $5/oz. what is the price per oz of walnuts
If Miguel performs cardiovascular exercise, he burns a lot of calories because _____. he is using his large muscles his body heats up he is performing low i
PLEASE HELP!!!! I. Fill in the blanks with the appropriate vocabulary in Spanish. Think about what you have learned so far. 1. Buenos días, chicas. ¿Cómo
an information system will cost $95,000 to implement over a one-year period and will produce no savings during that year. When the system goes online the follow
What specific things do the virginia declaration of rights and the declaration of independence have in common?