wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

It costs $15 per hour to rent a bike. The additional fee for a helmet is $3 for the entire ride. Write a linear equation in two variables to model the situation
plzz help mefill in the blanks with 'a/an' or 'the' in the following sentences.a Garmpa loves to read ....... gita everyday.b ...... dog is ..... faithful anima
d) What should we do to make ourselves an exemplary character​
Write -5 5/8 as a decimal number
1) Hoy cojo el autobús pero ayer ___ el coche
Can you please help me Can you do plsssssss Help me
How much wrapping is needed for a package that is 4 in. wide, 7 in. high, and 15 in. long?
‏Some states authorize a to make healthcare decisions ------- for patients who can't make them because they're incapacitated . O a ) healthcare proxy b ) living
help ‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼
in a paper airplane contest,marcel's plane travels 3.345 meters. salvador's plane travels 3.35 meters jennifer's plane travels 3.3 meters. Base on the measureme