valandria valandria
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What the answer to this

What the answer to this class=

Respuesta :

brysonlear brysonlear
  • 25-09-2020

Answer:

Grapes are sold for 1.75 per pound.

Answer Link

Otras preguntas

4. Solve for x. 16 9
ANSWER ASAP FOR BRAINLIEST THANKS
what road did andrew jackson follow across the allegheny mountians to tennessee ?
A heater is placed under one corner of a water bed mattress. Warm water moves throughout the mattress because of ____________________________ A. conduction B.
Select the correct answer. Which graph represents a direct variation?
Which statement is true about f(x) = -2/3|x+4|-6? O The graph of f(x) has a vertex of (-4, 6). O The graph of f(x) is a horizontal stretch of the graph of the p
What is the correct value of x in the equation 5x -5 = 0?​
If you were a presidential candidate which states would you campaign in the most? WHY?(5 answers, apart from why)Please help me
Find the values of and y.
What is the 9th term in the following arithmetic sequence: 8, 14, 20, 26,