yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Write an equation for the word sentence!! - A number divided by 0. 5 is 29 Pls help me T-T
P Service Company has budgeted direct labor hours of 100 and direct labor cost per hour of $25 for data analysis personnel and budgeted direct labor hours of 50
: [ pls help I beg of you​
why should management have a policy on unionism?
Not Biology but Science - 8th Grade To find the index fossil, write the best choice below to describe each fossil.
g A 38-g ball at the end of a string is swung in a vertical circle with a radius of 21 cm. The tangential velocity is 200.0 cm/s. Find the tension in the string
A car of the same type and make it 3 1/2 years old. C. Estimate the value of the car
Maria did the work to see if 8 is a solution to the equation s minus 3 = 11. s minus 3 = 11. 8 minus 3 = 11. 5 = 11. Does her work show that 8 is a solution to
MATHHHHHHH 7! Help mr
Here is a system of linear equations 2x+3y=14 4x-3y=10 Which would be more helpful for solving the system: adding the two equations or subtracting one from the