Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

Which describes the extended metaphor in the poem "I, Too, Sing America"? a Eating in the kitchen is compared to racial segregation in America. b Eating well
Rotate the fish by 180° about (0, 0) using a dilation.
It takes a photon 8 minutes and 25 seconds ro reach earth. What is the distance (labeled 1 au) in meter between the sun and earth? The speed od light un a vacuu
Why did the Soviets invade Afghanistan?
You need to make 9 sourdough loaves, one sourdough loaf requires 500 grams of dough How many kilograms of dough do you need
What is 0.14 as a ratio?
HELP ITS A TIMED FINAL
2 right triangles have identical angle measures but different side lengths. The first triangle has side lengths of 6, 10, 8 and the second triangle has side len
How can you decrease the variability in a sample poll? (4 points) Group of answer choices Increase the sample size Decrease the sample size Increase the bias De
what happened to jonas and gaberial at the end of the giver or just give me what u think that happpedn