123savannah123
123savannah123 123savannah123
  • 22-02-2021
  • Mathematics
contestada

HELP ME PLEASE IT IS MATH

HELP ME PLEASE IT IS MATH class=

Respuesta :

ns5492
ns5492 ns5492
  • 22-02-2021

Answer:

*draws a cat*

Step-by-step explanation:

Answer Link
madisonlep madisonlep
  • 24-02-2021
we need to see the stuff above it so see who is right or wrong
Answer Link

Otras preguntas

David's company reimburses his expenses on food, lodging, and conveyance during business trips. The company pays $60 a day for food and lodging and $0.65 for ea
Choose the missing number to make equivalent fractions. 7/ = 28/40 A.10 B.19 C.28 D.160
2/(x^2)=4/x+1can any one solve this for me please
14% of 81 is what number?
6. Under the English Westminster model, the highest court of appeals is?
you buy six notebooks and a backpack. The cost of the backpack is$ 17.90. You pay 6% in sales tax. Your total bill is $30.74 how much does each notebook cost?
Which element is more electronegative, sulfur or nitrogen?
the line with equation x-3y-27=0 meets the parabola y²=4x at two points. Find their coordinates
A potter uses 3/5 pound of clay to make a bowl how many bowls can he make with 10pounds
Write the equation for 5x + 2y = 3 in slope-intercept form.