vivianpacheco10 vivianpacheco10
  • 21-05-2021
  • Mathematics
contestada

Help me out:)i need an answer as soon as possible!!!

Help me outi need an answer as soon as possible class=

Respuesta :

julienfyb julienfyb
  • 21-05-2021
Answer is c , got it right
Answer Link

Otras preguntas

IT cost $11 for 15 granola bars. What is the unit price , un dollars per granila bar , rouned to the nearest hundredth.?​
I have 5 pens already I am given 2 packs of pens each pack contains t pens how many pens do I have now
“Angle Puzzles Involving Parallel Lines Cut by Transversals - Part II”. if you Search this up, it shows you a whole bunch of angles and I am just confused on h
PLEASE HELP NOW!The coordinates of point A on a coordinate grid are (−2, −3). Point A is reflected across the y-axis to obtain point B and across the x-axis to
BRAINLIEST TO FIRST ONE THATS CORRECT ANSWER!! Find the area of the patio
Olive oil has a LOW specific heat. 1. True 2. Falsa
What could happen to homeostasis if the nervous system and the endocrine system stop communicating? Use one specific example in your answer.
Helpppppppp pleaseeeeee
Help 10 points pleas
w=3x+7y solve for y in doing a class paper and im super confused