carawebb31
carawebb31 carawebb31
  • 24-02-2022
  • Mathematics
contestada

can someone please help me on math

can someone please help me on math class=

Respuesta :

ryleepolzin
ryleepolzin ryleepolzin
  • 24-02-2022

Answer

4

Step-by-step explanation:

yes

Answer Link
Humdum
Humdum Humdum
  • 24-02-2022

Answer:

Its 2 i think

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

WILL GIVE BRAINLST HAVE A AMAZING DAy !!
Why is gold considered matter? O A. Gold takes up space and has mass. B. Gold can be used to make different products. C. Gold is very valuable. O D. Gold can be
Ken buys some fruit. He buys apples, bananas, peaches and oranges. Ken buys 4 apples weighing 125 g each 2 bananas weighing 170 g each 3 peaches weighing 135 g
What is the surface area of the right cone below? 8 14 A. 8967 units2 B. 2241 units2 C. 1767 units2 D. 1677 units2
Simplify by combining like terms and then FACTOR the expression -3+5y+5+3y by picking any fraction less that is not a whole number as the factor outside the par
The perimeter of an isosceles triangle is 53 meters. If the base of the triangle is seven less than two times the congruent sides' lengths, find the dimensions
Now that we know how much 1 pound costs, we can determine how much 9 pounds will cost. What would be the cost of 9 pounds of salmon? $0.94 $76.50 $17.50 $0.50 h
Plsss help geometry asap !!!
What is the measure of each angle?
Mrs. roldan took a taxi to the United Center. The taxi driver charged an $4 initial fee and $2 for every mile. The final cost of the taxi ride was $28. How many