Seudónimo Seudónimo
  • 25-01-2017
  • Spanish
contestada

HELP PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

HELP PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE class=

Respuesta :

marisxa
marisxa marisxa
  • 25-01-2017
the answer should be "A" and idk the second one
Answer Link
jreif15
jreif15 jreif15
  • 25-01-2017
I'm pretty confident that number 2 is going to be A
Answer Link

Otras preguntas

store uses a selling price based markup of 40% and item cost to store a 300 what selling price with the store set for the item A 335 B 400 C 435 D 500
if 3 1/2 pounds of bananas cost $1.96 how much would one pound cost
what is 3m+15 factorised
What do you do to add a line or circle to your presentation?
To use the AutoCalculate area, select the range of cells containing the numbers for a calculation you want to verify and then press and hold or double-click the
the line defined by the equation y=-(4/7)x+5 is prependicular to the line defined by which equation ? (1) y=(4/7)x+3 (2) y=-(4/7)x+3 (3) y=-(7/4)x+3 (4) (7/4)x+
What part of the population is catholic
From Maine to London, how many hours is that? What is the average distance from those two locations?
What is the difference between neutralization and saturation?
Help with these please???