lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

Identify the situation where work is being done. Carrying a box of crayons across the room. Lifting a backpack off the floor Holding a football Sitting on a st
Do you think people rely too much or too little on body language when communicating? Why?
If the line segment connecting point P (5,2) to point R (3,6) is rotated 90 degrees counter clockwise about point R what is the slope of the original segment PR
Does After-School Work Affect School Performance?
2.15 repeating in a fraction ??!?
What is the solution to the inequality below? 8m ≥ 40 A. m ≥ 5 B. m < 32 C. m ≥ 32 D. m < 5
Molly used 1-inch cubes to build a structure. She left a 3 inch by 1 inch opening in both layers of the structure. What tools could you use to model this probl
Which component of the hrm system provides employees with the knowledge and skills necessary to perform their job?
What products are produced when an acid and a base react together?
MULTIPLE CHOICE Simplify:       (12x^3y^4 − 6x^2y^2) ÷ 6x^2y^2 A.3y – 2xy B.2xy2 C.–2xy2 + 1 D.2xy2 – 1