zaidoo zaidoo
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

it cost 60$ to for 4 apples how much would 60 apples cost

Respuesta :

Mala388
Mala388 Mala388
  • 26-04-2022

Answer:

$900

Step-by-step explanation:

60/4 = 15

60 x 15 = 900

Answer Link
tpandazhit13 tpandazhit13
  • 26-04-2022

Answer:

900

Step-by-step explanation:

900 it's not that hard 60/4 15x60

Answer Link

Otras preguntas

0.65,0.59,3/5 least to greatest
pleaseeeee help and help fast Based on his criticism of other pirates for their "hurry and hurry and hurry" attitude, what is true about Long John Silver?
An economic interest group works to
What is the tendency to report on events from a liberal point of view an example of? objectivity.bias.media concentration. stereotyping.
Multiply then change into standard form F(x)=(x+8)(x-2)
Theodore Roosevelt supported powerful corporations that?
What does dependency reversal mean?
Solve |x| = -15 { } {-15} {-15, 15}
Which is a main function of lipids?
some different ways to make 7502