Ashgn in a bakery yves these options,• Option : 12 cupcakes for $29Option B. 24 cupcakes for $561. Find each unit price, Just type the number in your answer. (Don't forget to divide tothe thousandths place to help you round to the hundredths place.)Option :Option :2. Which option is the best deal per cupcake and gives the lowest unit price. Type A or