helpthankz
helpthankz helpthankz
  • 23-03-2017
  • Mathematics
contestada

Can u PLEASE help with problem 3. and 4. (ONLY IF YOU KNOW)

Can u PLEASE help with problem 3 and 4 ONLY IF YOU KNOW class=

Respuesta :

Emmimae
Emmimae Emmimae
  • 23-03-2017
It would help if we were able to see the previous exercises to help you with these.
Answer Link

Otras preguntas

A. An increase in input prices will shift the market supply curve to the right. B. At each price, a horizontal summation of the quantity supplied by each firm
Which line or lines represent direct variation? Don’t really know much about this part in math so kinda need help asap
A certain shampoo is available in two sizes. A 14.2 - ounce bottle costs $3.98. A 33.9 -ounce bottle costs $9.98. Find the unit price for each size. Then state
when processing mixed modes of tdy travel first you should determine?
Help! im very confused.
who is to blame for the cold war?
money can serve as a(n): multiple choice valuation tool. alternative to credit. medium of exchange. completely fixed unit of measurement.
Alicia deposited $400 in the bank. The bank paid her simple interest at the rate of 5 percent per year. How much money will she have in her account at the end o
What is the equation of the line that passes through the point (1,4) and has a slope of 4
please answer asapp (25 points)​