rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

how do i right out in numbers fifty-seven million, five hundred six thousand square miles
What country is Iraq in?
Geologists generally agree that Earth is ____________. about 100 million years old. about 4.55 billion years old. about 6,000 years old. as old as the hills and
How is an area’s earthquake hazard level determined?
Find the common factor and factor out 9ab^2-3abc
how do i right out in numbers fifty-seven million, five hundred six thousand square miles
please tell me the analysis or summary of the poem gathering leaves by robert frost. tell me a little fast please
if there is a property that is 3/4 mile x 1/2 mile, how many kilometers does it equal and what is the total acreage?
If 6 dollars is the cost of 2 cans of tuna, what is the unit rate
speed of laptop or computer depends upon ram or processor