Kataleya18
Kataleya18 Kataleya18
  • 26-05-2021
  • Mathematics
contestada

I need help no files just type the whole thing in

I need help no files just type the whole thing in class=

Respuesta :

maxplayz78 maxplayz78
  • 26-05-2021

Answer:

the answer to C. Is 3/8.

The answer to D. Is 5/8.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

40 pounds of cashews costing $9.20 per pound were mixed with 100 1b of peanuts costing $3.32 per pound. Find the cost of the resulting mixture
What was the Erie Canal's nickname?
Graph the equation 2x=y+8
what measures the amount of displacement in a longitudinal wave
find the domain of the composite function (fog)(x) where f(x) = 6x + 30; g(x) = the square root of x
An 8- pound bag of apples costs $17.50.What is the unit price?
What happens when a vector is multiplied by a scalar? a) It gets rotated in the plane b) It gets longer c) It turns into a scalar d) It gets either longer or sh
Write 40 as a fraction of 140. Give your fraction in its simplest form. Thank You.
Which is bigger 1,600 oz or 10 lb
what would 0.1x = 0.2 + 2 look like on a graph?