hebaymoh2004
hebaymoh2004 hebaymoh2004
  • 24-01-2022
  • Chemistry
contestada

ok comment on this if you're interested in helping me with an assignment. it's only five questions long and deals with thermochemistry. im a grade 12 student. please someone help. ​

Respuesta :

lyndergertervy
lyndergertervy lyndergertervy
  • 24-01-2022

Answer:

I can help you but I don't for free but for a cheap price.

Explanation:

Also could you post some of the questions here please

Answer Link

Otras preguntas

Frank bought 31 CDs at $15 each. How much did he pay in total?
What arguments did people who opposed using the atomic bomb on Japan make to support their point of view? Check all of the boxes that apply. Japan was ready to
Seth traveled 1 mile in 57.1 seconds. About hos fast does Seth travel in miles per hour?
Y=f(x)=(2)^x find f(x) when x=-3
The graph shows the function f(x). Which equation represents f(x)?
each letter represents a question answer
Why does even a free market economy need some government intervention? to ensure that the government has the freedom to tax as necessary so that the government
sandra bought 3 pounds of nuts for $10.35. What is the unit price per pound
13 is at least the difference of a number v and 1
Please help! Is it linear or exponential?